Ukrainian Information

Юрист и Сполучених Штатів Америки з приводу травм та нещасних випадків/ Юридична консультація для моряків/Юристи ITF (Міжнародна Федерація Працівників Транспорту) щодо виплати зарабітної плати та компенсацій при нещасних випадках

Суди Сполучених Штатів готові допомогти Вам при травмуваннях, нещасних випадках, смерті або спору щодо заробітної плати з власником судна, незалежно від національності моряка, екіпажу чи прапора судна. Вашої негайним завданням є зв’язатися з юристом. Ми можемо надати безкоштовну консультацію. Ми усвідомлюємо, наскільки цей час може бути важким для Вас і Вашої родини. Це також може бути складним часом у фінансовому плані. Американське право передбачає відшкодування без попередніх витрат зі сторони моряка або його сім’ї. Американські суди доброзичливі щодо моряків, морських робітників та їх сімей, незалежно від Вашої національності або місце події нещасного випадку. Американське право передбачає надання фінансової підтримки морякам, які знаходяться в певних нагальних обставин.

Незалежно від розміру Вашого збитку, якщо він є результатом несумлінності Вашого роботодавця або провини будь-якої іншої із сторін, у Вас є можливість пред’явити позов. Правовою базою для цього є Jones Act, який захищає інтереси працівника, з яким стався нещасний випадок у морі. Jones Act визначає, хто буде нести відповідальність у залежності від нещасного випадку. Даний документ констатує також, що власник судна може бути визнаний відповідальним.

Ви повинні пред’явити позов протягом 3 років з дати інциденту

Американське медичне обслуговування найкраще в світі, і якщо ваш роботодавець або крюїнгове агентство не ставилися до вас належним чином, зателефонуйте в нашу фірму,


DODSON & HOOKS ,APLC.

У разі необхідності, ми можемо взяти на себе витрати на дзвінок.
Вам необхідно:
  • Зібрати всі можливі докази;
  • Внести у замітки імена ваших співробітників-моряків;
  • Внести у замітки імена офіцерів судна;
  • Описати деталі принесеного збитку;
  • Зберегти копію звіту про нещасний випадок;
  • Зберегти копії документів Вашої комунікації з роботодавцем щодо інциденту.

Юристи з Jones Act – Юристи з морського права

Наші юристи – професіонали у сфері морського права і Jones Act. Ми маємо глибокі знання щодо того, як застосовувати закони на користь працівника, який отримав травму. Це дуже важливо для Вас мати юриста, який розуміє, як отримати компенсацію у Вашому індивідуальному випадку. Це включає знання про те, які медичні переваги Ви можете отримати, а також інші компенсаційні пакети, у зв’язку з якими Ви маєте право пред’явити претензію. У випадку, якщо Ваш роботодавець не виплачував зарплату Вам і іншим членам екіпажу судна, ми можемо допомогти Вам, так як роботодавці зобов’язані виплачувати Вам Вашу зарплату.


DODSON & HOOKS,APLC

представляє інтереси міжнародних моряків і профспілок моряків

за допомогою юристів, які допоможуть у Вашій ситуації в будь-якій точці світу.

Зателефонуйте безкоштовно сьогодні за номером 1-800-644-0633 | 800-644-0633

CALL US 24/7: 855-515-1257

multi-lingual staff, diverse attorneys ready to help you!

Dedicated to Personal Injury Litigation and Admiralty Law

Let us help you rebuild your life.

Contact Us Now
For your free consultation / Multilingual Staff
Fill out my online form.
Get Your Free Consultation Today
Back to Top of Page